*Умова здійснення безкоштовної доставки від 3000 грн діє при повній оплаті товару та не поширюється на адресну доставку
Очищуючий гель 3в1 Hydropeptide Cleansing Gel 200мл
2146,00 ₴
Hydropeptide Cleansing Gel Очищуючий гель 3в1 200мл
Доступна оплата частинами:
*загальна сума кошику повинна становити 1 000грн
Он-лайн оплата Visa/Mastercard
Оплата через Liqpay
Оплата при отриманні (Накладний платіж)
При передоплаті 200грн.
Забрати з магазину безкоштовно
м.Тернопіль, вул. Брюкнера 2, пов. 2
Доставка Новою поштою по Україні
По всій территорії України
Переможець в номінаціях: П’ятірка кращих очищувальних засобів, Кращий Make up Remover, Кращий Gel Cleanse.
Ніжний гель 3-в-1, для всіх типів шкіри, швидко очищає, видаляє надлишок шкірного жиру, видаляє макіяж будь якої стійкості, тонізує шкіру і одночасно зволожує, продовжуючи її молодість. Містить унікальні очищаючі, зволожуючі і тонізуючі пептиди, створює відчуття комфорту і чистоти БЕЗ пересушування:
- зменшує утворення мімічних і глибоких зморшок
- має протизапальну дію, надає шкірі гладкість
- акуратно відлущує і відновлює оптимальний водно-жировий баланс
- заспокоює і пом’якшує роздратовану, чутливу і суху шкіру
- зменшує видимі пори, регулює роботу сальних залоз
- можна використовувати для зняття макіяжу в області очей
- утворює м’яку зволожуючу піну-молочко, яка з легкістю розчиняє навіть «водостійку» косметику, зберігаючи здорові жири шкіри
Для кого: Підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої та потребуючої активного зволоження.
| Бренд | Hydropeptide |
|---|---|
| Інгредієнти | антиоксиданти, пептиди |
| Призначення | очищення |
| Тип шкіри | вікова, всі типи, жирна, комбінована, нормальна, проблемна, суха, чутлива |






Яна –
Прекрасно змиває макіяж, не сушить шкіру. Відчуття чистоти і зволоження. Зручний дозатор)) Загалом 5 з 5!
Оля (перевірений власник) –
Класний продукт. Гарно піниться навіть при одному натисканні дозатора, змиває мейк добре і після нього зовсім не стягує шкіру обличчя. Користуюсь поки що декілька днів, але думаю що він станеться одним з топчиків)
Діана –
Дуже класний гель, досить багато вже перепробувала тому цей можна сміло рекомендувати , після використання обличчя зволожене , гладке та немає ніякої сятгнутості. В парі ще з їхнім синім тонером взагалі 🔥🔥🔥